Jesteś tutaj: ATRAKCJE

ATRAKCJE

W Paczkowie i okolicach, tych bliższych i dalszych,
całe mnóstwo atrakcji czeka na Ciebie.

W samym mieście wybierz się na spacer wokół murów obronnych z XVI wieku, wejdź na wieżę, by zobaczyć miasto z góry. Odwiedź muzeum gazownictwa, a jak wyjdziesz skręć w uliczkę obok i zapomnij się w winnicy Hople. Tak, to miejsce absolutnie wyjątkowe - dla tych małych i całkiem dużych. Winnica Hople jest jedną z 12 największych w Polsce, ale w tej dzieją się rzeczy niemal zaskakujące. Wieczorem oglądaj zachód słońca z tarasu, a jeśli masz ochotę na spacer- wybierz się nad jezioro paczkowskie - to tylko 10 minut piechotą, a zachodzące słońce pokazuje ogrom wyskakujących ryb w poszukiwaniu jedzenia. 

Odwiedź Złoty Stok - kopalnię i park linowy. W niepogodę idealnie sprawdza się wycieczka do Pałacu Marianny w Kamieńcu Ząbkowickim. Piękny zamek jest również po czeskiej stornie w Javorniku - stamtąd już krótka droga na Borówkową górę jeśli lubisz górskie wycieczki. 
A dalej w trasie znajdziesz Sky Walk, Pradziada, Błędne Skały te czeskie i te polskie, Twierdzę w Kłodzku i Srebrnej Górze, Łaźnię Turecką w Lądku Zdroju, Jaskinię Niedźwiedzia - lub mniej zatłoczoną, ale również wartą odwiedzenia Jaskinię na Pomezi

   

Do atrakcji w miejscowości: Złoty Stok, Kłodzko, Henryków
zawiezie Cię Bus do Twierdzy Rycerz 

REZERWACJA
ZADZWOŃ
DO NAS
+48 600 504 800
LUB
NAPISZ
rezerwacja@spijwpaczkowie.pl